35-BLUE-1/2
3M3M
35-BLUE-1/2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35-BLUE-1/2
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ELECTRICAL BLUE 1/2"X 6.7YD
Ngā Rauemi: 35-BLUE-1/2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35-BLUE-1/2
Tau Wae 35-BLUE-1/2 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 60338 pcs Pepa Raraunga 35-BLUE-1/2.pdf
Whānui 0.50" (12.70mm) 1/2" Whakamahi Color Coding
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0070" (7.0 mils, 0.178mm) Taerangi Tea 176°F (80°C)
Tape Tape Electrical Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 60 Months Raupapa Scotch® 35
Packaging Roll Ētahi Ingoa 00054007102403
35-BLUE-1/2-ND
35BLUE1/2
3M15507
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 20' (6.1m) 6.7 yds Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Blue Te peke, Te kawe PVC (Poly Vinyl Chloride)
Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
35-867
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH PULL CHAIN SP3T 6A 125V O
I roto i te taonga: 10526 pcs
Tikiake: 35-867.pdf
RFQ
35-BROWN-3/4
35-BROWN-3/4
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ELECTRICAL BRN 3/4"X 22YDS
I roto i te taonga: 18760 pcs
Tikiake: 35-BROWN-3/4.pdf
RFQ
35-7B-2-4-3
35-7B-2-4-3
Kaihanga: Birtcher / Pentair
Whakaahuatanga: PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
Tikiake: 35-7B-2-4-3.pdf
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SIP 35POS TIN
Tikiake: 35-7435-10.pdf
35-964
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 5V