3365/50SF 100
3M3M
3365/50SF 100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3365/50SF 100
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 100'
Ngā Rauemi: 1.3365/50SF 100.pdf2.3365/50SF 100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 998 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3365/50SF 100
Tau Wae 3365/50SF 100 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 998 pcs Pepa Raraunga 1.3365/50SF 100.pdf2.3365/50SF 100.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3365
Ripa Ripa 2.500" (63.50mm) Ripa Ripa 0.035" (0.89mm)
Ratonga UL Style 2651 Pana 0.050" (1.27mm)