3365/06SF-500'
3M3M
3365/06SF-500' Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3365/06SF-500'
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CABLE 6 COND 500' FLAT GRY SF
Ngā Rauemi: 1.3365/06SF-500'.pdf2.3365/06SF-500'.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 864 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3365/06SF-500'
Tau Wae 3365/06SF-500' Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 864 pcs Pepa Raraunga 1.3365/06SF-500'.pdf2.3365/06SF-500'.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3365
Ripa Ripa 0.300" (7.62mm) Ripa Ripa 0.035" (0.89mm)
Ratonga UL Style 2651 Pana 0.050" (1.27mm)
Ētahi Ingoa 00051111949542
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 6 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Te roa 500.0' (152.40m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Gray
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Whakanoho Whakanoho 10 GOhm
Taitohu Whakahaere Tuatahi Red Ngā āhuatanga Zippable
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Gray 6 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 500.0' (152.40m) Whakahaere Tae 7 Strands / 36 AWG
Rauemi Whakahaere Copper, Tinned Momo Tae Flat Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3365/08 100
3365/08 100
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CBL RIBN 8COND 0.050 GRAY 100'
I roto i te taonga: 5422 pcs
Tikiake: 3365/08 100.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CBL RIBN 9COND 0.050 GRAY 500'
I roto i te taonga: 834 pcs
Tikiake: 3365/09.pdf
RFQ
3365/08SF
3365/08SF
Whakaahuatanga: CBL RIBN 8COND 0.050 GRAY 300'
I roto i te taonga: 1058 pcs
Tikiake: 3365/08SF.pdf
3365/06SF 100
3365/06SF 100
Whakaahuatanga: CABLE 6 COND 25' FLAT GRY SF
Tikiake: 3365/06SF 100.pdf
Whakaahuatanga: CBL RIBN 9COND 0.050 GRAY 100'
Whakaahuatanga: CABLE 6 COND 500' FLAT GRY
Tikiake: 3365/09 100SF.pdf
Whakaahuatanga: CBL RIBN 6COND 0.050 GRAY 100'
Whakaahuatanga: CBL RIBN 6COND 0.050 GRAY 50'
Whakaahuatanga: CBL RIBN 6COND 0.050 GRAY 300'
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: HDMI TO RCA AUDIO AND NTSC/PAL A
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel