305-72MMX100M-CLEAR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 305-72MMX100M-CLEAR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE BOX SEALING 2.83"X 109.3YD
Ngā Rauemi: 305-72MMX100M-CLEAR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 305-72MMX100M-CLEAR
Tau Wae 305-72MMX100M-CLEAR Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 27831 pcs Pepa Raraunga 305-72MMX100M-CLEAR.pdf
Whānui 2.83" (72.00mm) Whakamahi Sealing
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) Te matotoru - te awhi 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Te matotoru 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm) Taerangi Tea -