30334-5002HB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30334-5002HB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 34POS DL R/A GOLD
Ngā Rauemi: 30334-5002HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30334-5002HB
Tau Wae 30334-5002HB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 34POS DL R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58063 pcs Pepa Raraunga 30334-5002HB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 303 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05111161786
303345002HB
SE008000025
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 34
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.331" (8.40mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: FBSR 2-5
I roto i te taonga: 163791 pcs
Tikiake: 3033702.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 8-24 AWG
I roto i te taonga: 5779 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: FBSR 10-5
Tikiake: 3033710.pdf
Whakaahuatanga: END COVER
Whakaahuatanga: FBSR 2-6
30336-6002HB
30336-6002HB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: LOW PROFILE HEADER 36PIN STRAIGH
Tikiake: 30336-6002HB.pdf
Whakaahuatanga: COVER 68 X 2.2MM GRAY
Tikiake:
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 34POS DL STR GOLD
Tikiake: 30334-6002HB.pdf
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK GROUND 10-26AWG
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
Whakaahuatanga: LOW PROFILE HEADER 36PIN RIGHT A
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel