30310-5002HB
3M3M
30310-5002HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30310-5002HB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 10POS DL R/A GOLD
Ngā Rauemi: 30310-5002HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30310-5002HB
Tau Wae 30310-5002HB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 10POS DL R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144236 pcs Pepa Raraunga 30310-5002HB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 303 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05111161781
30310-5002HB-ND
303105002HB
3M15452
SE008001742
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.331" (8.40mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3031
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: THM HOLDER FOR 9-10MM CELLS
I roto i te taonga: 226360 pcs
Tikiake: 3031.pdf
RFQ
30310
Kaihanga: Master Appliance Corp.
Whakaahuatanga: REPL HEATING ELEMENT FOR AH-501
I roto i te taonga: 2628 pcs
Tikiake: 30310.pdf
RFQ
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: MICROSOFT AZURE IOT STARTER KIT
30310-6002HB
30310-6002HB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 10POS DL STR GOLD
Tikiake: 30310-6002HB.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: ACCELEROMETER 100G ANALOG SMD
3030TR
3030TR
Whakaahuatanga: SMT HOLDER FOR 9-10MM CELLS
Tikiake: 3030TR.pdf
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: GASKT FABRIC/FOAM 10MMX1M DSHAPE
Tikiake:
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TEST ADAPTER RED
Tikiake:
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WE-LT CONDUCTIVE SHIELDING GASKE
Whakaahuatanga: ACCELEROMETER 50G ANALOG SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel