234-144MMX55M
3M3M
234-144MMX55M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 234-144MMX55M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE MASKING NATURAL 5.67"X 60YD
Ngā Rauemi: 234-144MMX55M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 234-144MMX55M
Tau Wae 234-144MMX55M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2233 pcs Pepa Raraunga 234-144MMX55M.pdf
Whānui 5.67" (144.00mm) Whakamahi Paint Bake, Medium Temp
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) Taerangi Tea 250°F (121°C) - 30 minutes