2318-5221-TG
3M3M
2318-5221-TG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2318-5221-TG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua PIN STRIP HEADER 18 PIN RIGHT AN
Ngā Rauemi: 2318-5221-TG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2318-5221-TG
Tau Wae 2318-5221-TG Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 56119 pcs Pepa Raraunga 2318-5221-TG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa 2300 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051115582769
SE008018308
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Rauemi Whakanoho Thermoplastic, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.242" (6.14mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.318" (8.08mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 10.0µin (0.25µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2318-6221-TG
2318-6221-TG
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PIN STRIP HEADER 18 PIN STRAIGHT
I roto i te taonga: 81174 pcs
Tikiake: 2318-6221-TG.pdf
RFQ
2318-6211-TB
2318-6211-TB
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 92124 pcs
Tikiake: 2318-6211-TB.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: TERM TURRET PIN L=5.61MM SILVER