2308-6121-TP
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2308-6121-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua PIN STRIP HEADER 8 PIN STRAIGHT
Ngā Rauemi: 2308-6121-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2308-6121-TP
Tau Wae 2308-6121-TP Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 330687 pcs Pepa Raraunga 2308-6121-TP.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa 2300
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.120" (3.05mm) Ētahi Ingoa 00051115583438
SE008020502
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 8 Tau o Hoapā 100µin (2.54µm)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga 2308-6121-TP
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Tin-Lead
Teitei Whakanoho 0.450" (11.43mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 8 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead Whakaahuatanga PIN STRIP HEADER 8 PIN STRAIGHT
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.230" (5.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.100" (2.54mm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.100" (2.54mm)
Momo Hononga Header Tautuhinga Moni Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2308-H
2308-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 11.2A 14 MOHM TH