2307-18MMX55M
3M3M
2307-18MMX55M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2307-18MMX55M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE MASKING NATURAL 0.71"X 60YD
Ngā Rauemi: 2307-18MMX55M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2307-18MMX55M
Tau Wae 2307-18MMX55M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 33332 pcs Pepa Raraunga 2307-18MMX55M.pdf
Whānui 0.71" (18.00mm) Whakamahi Paint Masking
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) - 30 minutes
Tape Tape Masking Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 12 Months Raupapa 2307
Packaging Roll Ētahi Ingoa 00021200711176
2307-18MMX55M-ND
230718MMX55M
3M158716
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 180' (55.0m) 60 yds Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Natural Te peke, Te kawe Crepe Paper
Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Techspray
Whakaahuatanga: MINI-TIP FOAM SWAB
I roto i te taonga: 199 pcs
Tikiake: 2307-1000.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: TERM TURRET DOUBLE L=4.72MM
I roto i te taonga: 118170 pcs
Tikiake: 2307-3-00-44-00-00-07-0.pdf
RFQ
2307-12MMX55M
2307-12MMX55M
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING NATURAL 0.47"X 60YD
I roto i te taonga: 41871 pcs
Tikiake: 2307-12MMX55M.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: TERM TURRET DBL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING NAT 15/16"X 60YDS
Tikiake: 2307-24MMX55M.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel