2306-6181TG
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2306-6181TG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 6POS DL STR GOLD
Ngā Rauemi: 2306-6181TG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2306-6181TG
Tau Wae 2306-6181TG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 6POS DL STR GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4043 pcs Pepa Raraunga 2306-6181TG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Kinked Pin, Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa 2300 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.450" (11.43mm) Ētahi Ingoa 05111162988
SE008002914
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.120" (3.05mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2306-6121-TB
2306-6121-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 6POS STR .230" GOLD
I roto i te taonga: 134810 pcs
Tikiake: 2306-6121-TB.pdf
RFQ
2306-6121-TG
2306-6121-TG
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 188977 pcs
Tikiake: 2306-6121-TG.pdf
RFQ
2306-6211-TP
2306-6211-TP
Whakaahuatanga: PIN STRIP HEADER 6 PIN STRAIGHT
Tikiake: 2306-6211-TP.pdf
Whakaahuatanga: CONN STRIP HDR
Tikiake:
Tikiake: 2306-6111-TB.pdf
Tikiake: 2306-6221-TP.pdf
Tikiake: 2306-6221-TG.pdf
2306-H
2306-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 15.6A 8 MOHM TH