2306-5111TG
3M3M
2306-5111TG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2306-5111TG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN STRIP HDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2306-5111TG
Tau Wae 2306-5111TG Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 125664 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa 2300 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051119944198
SE008013309
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Rauemi Whakanoho Thermoplastic, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.120" (3.05mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 10.0µin (0.25µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
2306-5121-TB
2306-5121-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PIN STRIP HEADER 6 PIN RIGHT ANG
I roto i te taonga: 82891 pcs
Tikiake: 2306-5121-TB.pdf
RFQ
2306-6111-TG
2306-6111-TG
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 6POS STR .230" GOLD
I roto i te taonga: 156309 pcs
Tikiake: 2306-6111-TG.pdf
RFQ
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: RES 4.7 OHM 5W 5% RADIAL
Tikiake: 2306-3420-3478.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: TERM TURRET DOUBLE L=2.64MM
Tikiake: 2306-4-00-50-00-00-07-0.pdf
Kaihanga: Techspray
Whakaahuatanga: SUPER-TIP FOAM SWAB
Tikiake: 2306-5121-TG.pdf
Whakaahuatanga: PIN STRIP HEADER 6 PIN STRAIGHT
Tikiake: 2306-6111-TB.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: TERM TURRET DBL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel