23-3/4X30FT
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23-3/4X30FT
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE RUBBER SPLICING 3/4" X 30'
Ngā Rauemi: 1.23-3/4X30FT.pdf2.23-3/4X30FT.pdf3.23-3/4X30FT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23-3/4X30FT
Tau Wae 23-3/4X30FT Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5750 pcs Pepa Raraunga 1.23-3/4X30FT.pdf2.23-3/4X30FT.pdf3.23-3/4X30FT.pdf
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru 0.030" (30 mils, 0.762mm)
Te Resistivity Tema Ethylene Propylene Rubber Tape Tape - Max -
Tape Tape 194°F (90°C) Tae Kei roto Voltage Splicing
Te whakangungu 30' (9.1m) 10 yds Raupapa Scotch® 23
Rahi Mata Rubber, Self Fusing RoHS Tūnga Roll
Ētahi Ingoa 00054007150251
VE000028286
Te Mea Maama 0.75" (19.05mm) 3/4"
Waehanga Kaihanga 23-3/4X30FT Whakaahuatanga TAPE RUBBER SPLICING 3/4" X 30'
Tae Black Momo Tae Insulating, Sealing, Splicing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: B DROP ALUM COMM
I roto i te taonga: 64997 pcs
Tikiake:
RFQ
23-2X30FT
23-2X30FT
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE RUBBER SPLICING 2" X 30'
I roto i te taonga: 5490 pcs
Tikiake: 23-2X30FT.pdf
RFQ
23-35
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: T-3-1 4 T-5 WEDGE BASE LAMP SKT
Tikiake: 23-35.pdf
23-4-E
23-4-E
Kaihanga: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 0.25A 115V