2216-GRAY-5G-PARTB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2216-GRAY-5G-PARTB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 2
Ngā Rauemi: 1.2216-GRAY-5G-PARTB.pdf2.2216-GRAY-5G-PARTB.pdf
Waehere Stock 251 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 251 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2216-GRAY-5G-PARTB
Tau Wae 2216-GRAY-5G-PARTB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 251 pcs Pepa Raraunga 1.2216-GRAY-5G-PARTB.pdf2.2216-GRAY-5G-PARTB.pdf
Momo Epoxy, 2 Part Mōhiohio Shipping -
Raupapa Scotch-Weld™ Ētahi Ingoa 00021200203602
2216-GRAY-5G-PARTB-ND
3M158696
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2216-GRAY-1P-PARTAB
2216-GRAY-1P-PARTAB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 2
I roto i te taonga: 716 pcs
Tikiake: 2216-GRAY-1P-PARTAB.pdf
RFQ
2216-H-RC
2216-H-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 3.6A 83 MOHM TH
I roto i te taonga: 56765 pcs
Tikiake: 2216-H-RC.pdf
RFQ
2216-S110-P1F1-S000-A-5A
2216-S110-P1F1-S000-A-5A
Kaihanga: E-T-A
Whakaahuatanga: CIRC BRKR THRM MAGNETIC
I roto i te taonga: 1061 pcs
Tikiake:
2216
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 3/8"
Tikiake: 2216.pdf
2216-H
2216-H
Kaihanga: Bourns, Inc.