20MMX284MM-8810-STRIPS
3M3M
20MMX284MM-8810-STRIPS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20MMX284MM-8810-STRIPS
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua THERM PAD 284MMX20MM WHITE
Ngā Rauemi: 20MMX284MM-8810-STRIPS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20MMX284MM-8810-STRIPS
Tau Wae 20MMX284MM-8810-STRIPS Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4172 pcs Pepa Raraunga 20MMX284MM-8810-STRIPS.pdf
Whakamahi - Momo Transfer Tape
Te matotoru 0.0098" (0.250mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 0.6 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa 8810 Whakaahuatanga 284.00mm x 20.00mm
Ētahi Ingoa 20MMX284MM-10-8810
20MMX284MM8810STRIPS
3M12010
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Acrylic Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad White 284.00mm x 20.00mm Rectangular Adhesive - Both Sides