2.5-5-4496B
Hua Hua
Tau Wae: 2.5-5-4496B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLK 2 1/2"X 5YDS
Ngā Rauemi: 2.5-5-4496B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2.5-5-4496B
Tau Wae 2.5-5-4496B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4017 pcs Pepa Raraunga 2.5-5-4496B.pdf
Whānui 2.50" (63.50mm) 2 1/2" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 158°F (70°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 4496B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Acrylic, 430
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 2 1/2"X 5YDS
I roto i te taonga: 1626 pcs
Tikiake: 2.5-5-4646.pdf
I roto i te taonga: 930 pcs
Tikiake: 2.5-5-4929.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 1206 pcs
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED CLR 2 1/2"X 5YDS
2.5-5-4462B
2.5-5-4462B
Tikiake: 2.5-5-4462B.pdf
Tikiake: 2.5-5-4466B.pdf
2.5-5-4466W
2.5-5-4466W
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHT 2 1/2"X 5YDS
Tikiake: 2.5-5-4466W.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel