2.5-5-4412N
3M3M
2.5-5-4412N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2.5-5-4412N
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE SEALING TRANS 2 1/2"X 5YDS
Ngā Rauemi: 2.5-5-4412N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2.5-5-4412N
Tau Wae 2.5-5-4412N Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2468 pcs Pepa Raraunga 2.5-5-4412N.pdf
Whānui 2.50" (63.50mm) 2 1/2" Whakamahi Sealing
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Te matotoru - te awhi 0.0760" (76.0 mils, 1.930mm)
Te matotoru 0.0800" (80.0 mils, 2.032mm) Taerangi Tea 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Tape Tape Mastic Sealing Tape Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa 4412N
Ētahi Ingoa 2.5-5-4412N-ND
3M156649
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Translucent
Te peke, Te kawe Acrylic, Ethylene Film Tuhinga Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2.5-5-4492B
2.5-5-4492B
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 2 1/2"X 5YDS
I roto i te taonga: 4503 pcs
Tikiake: 2.5-5-4492B.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED DBL SIDED NAT
I roto i te taonga: 1983 pcs
Tikiake: 2.5-5-4016.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED NAT 2 1/2"X 5YDS
Tikiake: 2.5-5-4032.pdf
2.5-5-4492W
2.5-5-4492W
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHT 2 1/2"X 5YDS
Tikiake: 2.5-5-4492W.pdf
Tikiake: 2.5-5-4462W.pdf
Tikiake: 2.5-5-4466B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel