2.25-5-RP25
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2.25-5-RP25
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRY 2 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 2.25-5-RP25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2.25-5-RP25
Tau Wae 2.25-5-RP25 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2157 pcs Pepa Raraunga 2.25-5-RP25.pdf
Whānui 2.25" (57.15mm) 2 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa VHB™ RP25
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Gray
Te peke, Te kawe Acrylic Foam Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 2 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 1174 pcs
Tikiake: 2.25-5-5952.pdf
RFQ
2.25-5-4957F
2.25-5-4957F
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 2 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 885 pcs
Tikiake: 2.25-5-4957F.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHT 2 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 752 pcs
Tikiake: 2.25-5-4959.pdf
2.25-5-RP16
2.25-5-RP16
I roto i te taonga: 2352 pcs
Tikiake: 2.25-5-RP16.pdf
2.25-5-RP45
2.25-5-RP45
Tikiake: 2.25-5-RP45.pdf
2.25-5-RP32
2.25-5-RP32
Tikiake: 2.25-5-RP32.pdf
2.25-5-RP62
2.25-5-RP62
Tikiake: 2.25-5-RP62.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel