2-12-4-3903R
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2-12-4-3903R
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DUCT CLOTH 2"X 12YD 4/PK
Ngā Rauemi: 2-12-4-3903R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2-12-4-3903R
Tau Wae 2-12-4-3903R Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 8051 pcs Pepa Raraunga 2-12-4-3903R.pdf
Whānui 2.00" (50.80mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max
Tape Tape Duct Cloth Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 3903
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 36' (11.0m) 12 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Red
Te peke, Te kawe Vinyl Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE INSUL AMBER 2"X 12YD 5/PACK
I roto i te taonga: 3987 pcs
Tikiake: 2-12-5-1218.pdf
RFQ
2-12-10-5T
2-12-10-5T
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ELECT TRANSLUCENT 2"X 12YDS
I roto i te taonga: 6972 pcs
Tikiake: 2-12-10-5T.pdf
RFQ
2-12-5-3903G
2-12-5-3903G
Whakaahuatanga: TAPE DUCT CLOTH 2"X 12YD 5/PK
Tikiake: 2-12-5-3903G.pdf
Whakaahuatanga: TAPE REFLECT GRN 2"X 12YDS 10/PK
Tikiake: 2-12-10-3437.pdf
Whakaahuatanga: TAPE GLASS CLOTH 2"X 12YD 5/PK
Whakaahuatanga: TAPE DUCT CLOTH 2"X 12YD 4/PK
Tikiake: 2-12-4-3903G.pdf
Whakaahuatanga: TAPE MARKING RED/WHITE 2"X 12"
2-12-4-3903B
2-12-4-3903B
Tikiake: 2-12-4-3903B.pdf
2-12-4-3903Y
2-12-4-3903Y
Tikiake: 2-12-4-3903Y.pdf
Whakaahuatanga: TAPE ELECT TRANS 2"X 12YDS 10/PK
Tikiake: 2-12-5-3903B.pdf
2-12-4-3903W
2-12-4-3903W
Tikiake: 2-12-4-3903W.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel