155234-5403-RB
Hua Hua
Tau Wae: 155234-5403-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM LATCH/EJECT HEADER 34 CONTAC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155234-5403-RB
Tau Wae 155234-5403-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM LATCH/EJECT HEADER 34 CONTAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13737 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 1552 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051115588631
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 34
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.247" (6.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1.25A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.150" (3.81mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
155234-2200-RB-WF
155234-2200-RB-WF
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HDR 2MM 34POS 30U" AU SMD
I roto i te taonga: 12334 pcs
Tikiake: 155234-2200-RB-WF.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: PLUG 4POS