155220-6403-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155220-6403-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 2MM 20POS VERT .155"
Ngā Rauemi: 155220-6403-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
945 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155220-6403-RB
Tau Wae 155220-6403-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 2MM 20POS VERT .155" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11770 pcs Pepa Raraunga 155220-6403-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 1552 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 51111930489
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.425" (10.80mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1.25A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.150" (3.81mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CABLE 3X0.25 WSOR GY UNSH DCS D4
I roto i te taonga: 68451 pcs
Tikiake: 1552200004.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CABLE 3X0.25 WSOR BK UNSH DCS D4
I roto i te taonga: 91177 pcs
Tikiake: 1552200002.pdf
RFQ
155220-6402-RB
155220-6402-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2MM LATCH/EJECT HEADER 20 CONTAC