155208-5303-RB
Hua Hua
Tau Wae: 155208-5303-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 2MM 8POS R/A .155"
Ngā Rauemi: 1.155208-5303-RB.pdf2.155208-5303-RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155208-5303-RB
Tau Wae 155208-5303-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 2MM 8POS R/A .155" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5696 pcs Pepa Raraunga 1.155208-5303-RB.pdf2.155208-5303-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 1552 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 0 00 51111 17012 0
1552085303RB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.247" (6.28mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 1.25A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.150" (3.81mm)