155206-5403-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155206-5403-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM LATCH/EJECT HEADER 6 CONTACT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1071 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155206-5403-RB
Tau Wae 155206-5403-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM LATCH/EJECT HEADER 6 CONTACT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16216 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 1552 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051115588532
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.247" (6.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1.25A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.150" (3.81mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)