153246-2000-RB-WF
3M3M
153246-2000-RB-WF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 153246-2000-RB-WF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 2MM SKT 46POS THRU-BRD SMD
Ngā Rauemi: 153246-2000-RB-WF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 153246-2000-RB-WF
Tau Wae 153246-2000-RB-WF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 2MM SKT 46POS THRU-BRD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28429 pcs Pepa Raraunga 153246-2000-RB-WF.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1532
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 05111166114
1532462000RBWF
3M5430TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 46
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.129" (3.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 46 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Ngā Hua e hāngai ana
153244-2020-TB
153244-2020-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 44POS THRU-BRD SMD
I roto i te taonga: 4679 pcs
Tikiake: 153244-2020-TB.pdf
RFQ
153246-2000-TB-WF
153246-2000-TB-WF
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 46POS THRU-BRD SMD
I roto i te taonga: 4680 pcs
Tikiake: 153246-2000-TB-WF.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 5POS
Tikiake: 1532441.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE
Tikiake: 1532470.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 3POS YEL PVC STR-OPEN 6M
Tikiake:
Whakaahuatanga: CABLE 5POS
Whakaahuatanga: CABLE 3POS YEL PVC STR-OPEN 2M
Tikiake:
Whakaahuatanga: CABLE 5POS
15325
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERM TURRET DBL 33POS