153220-2000-RB-WD
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 153220-2000-RB-WD
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SKT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 153220-2000-RB-WD
Tau Wae 153220-2000-RB-WD Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70407 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1532
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00076308600488
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.129" (3.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Ngā Hua e hāngai ana
153222-2000-RB
153222-2000-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 22POS THRU-BRD SMD
I roto i te taonga: 52070 pcs
Tikiake:
RFQ
153220-2020-RB-WC
153220-2020-RB-WC
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 20POS THRU-BRD SMD
I roto i te taonga: 57685 pcs
Tikiake: 153220-2020-RB-WC.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 5POS
Tikiake: 1532195.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 51POS SOLDER CUP
Tikiake: 1532215-1.pdf
153222-2000-RB-WD
153222-2000-RB-WD
Tikiake:
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 5POS
15322
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERM TURRET DBL 12POS
153220
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: ADAPTER, 230V FOR 380193
15321R-960
15321R-960
Kaihanga: Echelon
Whakaahuatanga: IC TXRX POWER LINE 64LQFP
Tikiake: 15321R-960.pdf
153220-2020-TH
153220-2020-TH
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 20POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153220-2020-TH.pdf
15321R-1000
15321R-1000
Kaihanga: Echelon
Whakaahuatanga: IC SMART TXRX PL 3150 64LQFP
15321R-5
15321R-5
Whakaahuatanga: IC SOC TXRX 64LQFP
Tikiake: 15321R-5.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel