153216-2000-RB-WB
3M3M
153216-2000-RB-WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 153216-2000-RB-WB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 2MM SKT 16POS THRU-BRD SMD
Ngā Rauemi: 153216-2000-RB-WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 153216-2000-RB-WB
Tau Wae 153216-2000-RB-WB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 2MM SKT 16POS THRU-BRD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51103 pcs Pepa Raraunga 153216-2000-RB-WB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1532
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 05111166126
1532162000RBWB
3M5416TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.129" (3.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS
I roto i te taonga: 4989 pcs
Tikiake: 1532153.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 9POS THRU HOLE
I roto i te taonga: 2655 pcs
Tikiake: 1532179-8.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN RING CIRC 22-24AWG CRIMP
153216-2020-TB
153216-2020-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 16POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153216-2020-TB.pdf
153216-2020-RB-WB
153216-2020-RB-WB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 16POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153216-2020-RB-WB.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS