153214-2000-RB-WB
3M3M
153214-2000-RB-WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 153214-2000-RB-WB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 2MM SKT 14POS THRU-BRD SMD
Ngā Rauemi: 153214-2000-RB-WB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 153214-2000-RB-WB
Tau Wae 153214-2000-RB-WB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 2MM SKT 14POS THRU-BRD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60267 pcs Pepa Raraunga 153214-2000-RB-WB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1532
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 05111166125
1532142000RBWB
3M5414TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.129" (3.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Ngā Hua e hāngai ana
153214-2020-RB-WB
153214-2020-RB-WB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SKT
I roto i te taonga: 56228 pcs
Tikiake:
RFQ
153212-2020-TB
153212-2020-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 12POS THRU-BRD SMD
I roto i te taonga: 5847 pcs
Tikiake: 153212-2020-TB.pdf
RFQ
153214-2020-RB
153214-2020-RB
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 14POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153214-2020-RB.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3POS YEL PVC STR-OPEN 6M
Tikiake: 1532124.pdf
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 12POS THRU-BRD SMD
Tikiake:
153214-2020-TH
153214-2020-TH
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 14POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153214-2020-TH.pdf
Tikiake: 153214-2020-TB.pdf
Tikiake: 153214-2000-TH.pdf
Tikiake: 153214-2000-RB.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 18-26 AWG CRIMP
Tikiake: 153212-4.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel