153210-2000-RB-WB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 153210-2000-RB-WB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 2MM SKT 10POS THRU-BRD SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 153210-2000-RB-WB
Tau Wae 153210-2000-RB-WB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 2MM SKT 10POS THRU-BRD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87946 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1532
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00051119919806
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.129" (3.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3POS YEL PVC STR-OPEN 4M
I roto i te taonga: 4892 pcs
Tikiake:
RFQ
153208-2020-TB
153208-2020-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 8POS THRU-BRD SMD
I roto i te taonga: 4100 pcs
Tikiake: 153208-2020-TB.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 3 M/M LANCED PIN
Tikiake: 153210-2.pdf
153210-2020-RB-WB
153210-2020-RB-WB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 10POS THRU-BRD SMD
Tikiake:
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE
Tikiake: 1532108.pdf
153210-2000-RB
153210-2000-RB
Whakaahuatanga: 10/2MM/BMSKT
Tikiake: 153210-2000-RB.pdf
15321
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERM TURRET DBL 5POS
Tikiake: 153210-2020-RB.pdf
Whakaahuatanga: 3 M/M LANCED SOCKET
Whakaahuatanga: CBLE 5POS 7/8" 16UNF SKT-WIRE 4M
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 10POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153210-2020-TB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel