152250-0200-GG
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 152250-0200-GG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET IDC 2MM 50POS 15GOLD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 152250-0200-GG
Tau Wae 152250-0200-GG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET IDC 2MM 50POS 15GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4620 pcs Pepa Raraunga
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 28 AWG
Raupapa 1522 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051138272272
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Closed End Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG Momo Hoapā Female Socket