152220-0200-GG
Hua Hua
Tau Wae: 152220-0200-GG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET IDC 2MM 20POS 15GOLD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 152220-0200-GG
Tau Wae 152220-0200-GG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET IDC 2MM 20POS 15GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4579 pcs Pepa Raraunga
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 28 AWG
Raupapa 1522 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051111967256
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Closed End Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG Momo Hoapā Female Socket
Ngā Hua e hāngai ana
152220-0213-GG
152220-0213-GG
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 2MM 20POS 15GOLD
I roto i te taonga: 5330 pcs
Tikiake:
RFQ
152220-0200-GB
152220-0200-GB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 2MM 20POS 30GOLD
I roto i te taonga: 4237 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CONN 20POS 2MM IDC SOCKET 30AU
Tikiake: 152220-0113-GB.pdf
Tikiake: 152220-0110-GG.pdf
Tikiake: 152220-0110-GB.pdf
Tikiake: 152220-0113-GG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel