152212-0200-GG
Hua Hua
Tau Wae: 152212-0200-GG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 15GOLD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 152212-0200-GG
Tau Wae 152212-0200-GG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 15GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5188 pcs Pepa Raraunga
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 28 AWG
Raupapa 1522 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051111967102
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Closed End Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG Momo Hoapā Female Socket
Ngā Hua e hāngai ana
152212-0110-GB
152212-0110-GB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 12POS 2MM IDC SOCKET 30AU
I roto i te taonga: 42120 pcs
Tikiake: 152212-0110-GB.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 30GOLD
I roto i te taonga: 3974 pcs
Tikiake:
RFQ
Tikiake: 152212-0113-GB.pdf
Tikiake:
152212-0113GG
152212-0113GG
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 15GOLD