150260-5002-TH
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150260-5002-TH
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2MM 60POS R/A 15GOLD
Ngā Rauemi: 1.150260-5002-TH.pdf2.150260-5002-TH.pdf3.150260-5002-TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150260-5002-TH
Tau Wae 150260-5002-TH Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 2MM 60POS R/A 15GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 0-00-51138-26441-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 15.0µin (0.38µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15026
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL MINI TURRET 50POS
I roto i te taonga: 3740 pcs
Tikiake: 15026.pdf
RFQ
15025PA-48Q-AT-C1
15025PA-48Q-AT-C1
Kaihanga: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 172X25.4MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 2098 pcs
Tikiake: 15025PA-48Q-AT-C1.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS
Tikiake: 1502691.pdf
150260-5002-TB
150260-5002-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 60POS R/A 30GOLD
Tikiake: 150260-5002-TB.pdf
150260-6002-RB
150260-6002-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 60POS 2MM SOCKET VERT PC MT
Tikiake: 150260-6002-RB.pdf
150260-2020-TH
150260-2020-TH
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 60POS SMD 15GOLD
Tikiake: 150260-2020-TH.pdf
Tikiake: 150260-6002-TB.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller