150250-5002-RB
3M3M
150250-5002-RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150250-5002-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 50POS 2MM SOCKET R/A PC MT
Ngā Rauemi: 1.150250-5002-RB.pdf2.150250-5002-RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150250-5002-RB
Tau Wae 150250-5002-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 50POS 2MM SOCKET R/A PC MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4832 pcs Pepa Raraunga 1.150250-5002-RB.pdf2.150250-5002-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 05111165693
1502505002RB
3M5341
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)