150246-5002-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150246-5002-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SKT
Ngā Rauemi: 1.150246-5002-RB.pdf2.150246-5002-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
54 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150246-5002-RB
Tau Wae 150246-5002-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17033 pcs Pepa Raraunga 1.150246-5002-RB.pdf2.150246-5002-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 00076308604141
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 46
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 46 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
150244-6002-RB
150244-6002-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 44POS 2MM SOCKET VERT PC MT
I roto i te taonga: 27179 pcs
Tikiake: 150244-6002-RB.pdf
RFQ
150244-6002-TH
150244-6002-TH
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 44POS T/H 15GOLD
I roto i te taonga: 4927 pcs
Tikiake: 150244-6002-TH.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3POS
Tikiake: 1502468.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3POS
Tikiake: 1502484.pdf
15024N
15024N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,6",XX SLIM TAPER,152MM,NICH
Tikiake:
150244-6002-TB
150244-6002-TB
Tikiake: 150244-6002-TB.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 48POS SMD 15GOLD
Tikiake: 150248-2020-TH.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 44POS T/H 30GOLD
Tikiake: 150244-6001-TB.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 44POS R/A 15GOLD
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 44POS R/A 30GOLD
150247
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RING CIRC 16-20AWG #10
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel