150244-2000-RB-WF
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150244-2000-RB-WF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 44POS 2MM SMD
Ngā Rauemi: 1.150244-2000-RB-WF.pdf2.150244-2000-RB-WF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1950 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150244-2000-RB-WF
Tau Wae 150244-2000-RB-WF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 44POS 2MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29177 pcs Pepa Raraunga 1.150244-2000-RB-WF.pdf2.150244-2000-RB-WF.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00051119908893
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 44
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.183" (4.65mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
150244-2000-RB
150244-2000-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 44/2MM/BDMT SKT
I roto i te taonga: 23980 pcs
Tikiake: 150244-2000-RB.pdf
RFQ
150244-5022-TB
150244-5022-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 44POS R/A 30GOLD
I roto i te taonga: 4862 pcs
Tikiake: 150244-5022-TB.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN 44POS 2MM SOCKET R/A PC MT
Tikiake: 150244-5002-RB.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM