150240-5002-RB
3M3M
150240-5002-RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150240-5002-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 40POS 2MM SOCKET R/A PC MT
Ngā Rauemi: 1.150240-5002-RB.pdf2.150240-5002-RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150240-5002-RB
Tau Wae 150240-5002-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 40POS 2MM SOCKET R/A PC MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5713 pcs Pepa Raraunga 1.150240-5002-RB.pdf2.150240-5002-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 05111165687
1502405002RB
3M5332
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
150240-2000-TH
150240-2000-TH
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 40POS SMD 15GOLD
I roto i te taonga: 4651 pcs
Tikiake: 150240-2000-TH.pdf
RFQ
150240-2020-RB
150240-2020-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 40POS 2MM SOCKET STR PC SMD
I roto i te taonga: 29187 pcs
Tikiake: 150240-2020-RB.pdf
RFQ
15024
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL MINI TURRET 50POS
Tikiake: 15024.pdf
150240-6002-TB
150240-6002-TB
Whakaahuatanga: CONN 40POS 2MM SOCKET VERT PC MT