150234-5002-TH
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150234-5002-TH
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2MM 34POS R/A 15GOLD
Ngā Rauemi: 1.150234-5002-TH.pdf2.150234-5002-TH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150234-5002-TH
Tau Wae 150234-5002-TH Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 2MM 34POS R/A 15GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5996 pcs Pepa Raraunga 1.150234-5002-TH.pdf2.150234-5002-TH.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 0-00-51138-26429-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 34
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 15.0µin (0.38µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
150236-2000-RB
150236-2000-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 36 POSITIO
I roto i te taonga: 22244 pcs
Tikiake: 150236-2000-RB.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 5POS
I roto i te taonga: 1604 pcs
Tikiake: 1502358.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Tikiake: 150236-2020-RB.pdf
150234-6002-TB
150234-6002-TB
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 34POS T/H 30GOLD