150230-5002-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150230-5002-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM BOARDMOUNT SOCKET 30 POSITIO
Ngā Rauemi: 1.150230-5002-RB.pdf2.150230-5002-RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150230-5002-RB
Tau Wae 150230-5002-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM BOARDMOUNT SOCKET 30 POSITIO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4611 pcs Pepa Raraunga 1.150230-5002-RB.pdf2.150230-5002-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 00051119919653
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
150230-2000-RB-WD
150230-2000-RB-WD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M BOARDMOUNT SOCKET 1502 SERIES
I roto i te taonga: 28713 pcs
Tikiake:
RFQ
150230-2000-RB
150230-2000-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 30 POSITIO
I roto i te taonga: 36253 pcs
Tikiake: 150230-2000-RB.pdf
RFQ
150230-6002-TB
150230-6002-TB
Whakaahuatanga: CONN 30POS 2MM SOCKET VERT PC MT
Tikiake: 150230-6002-TB.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 30POS SMD 30GOLD
Tikiake: 150230-2000-TB.pdf
15023
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: BAG STATIC SHLD MTL OUT 3"X2"
Tikiake: 15023.pdf
Whakaahuatanga: CONN 30POS 2MM SOCKET STR PC SMD
Tikiake: 150230-2020-RB.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 30 POS 2MM SMD
150230-6002-TH
150230-6002-TH
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 30POS T/H 15GOLD
Tikiake: 150230-6002-TH.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 30POS R/A 30GOLD
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3POS
Tikiake: 1502303.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel