150226-5002-RB
3M3M
150226-5002-RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150226-5002-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 26POS 2MM SOCKET R/A PC MT
Ngā Rauemi: 1.150226-5002-RB.pdf2.150226-5002-RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150226-5002-RB
Tau Wae 150226-5002-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 26POS 2MM SOCKET R/A PC MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5606 pcs Pepa Raraunga 1.150226-5002-RB.pdf2.150226-5002-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 05111165684
1502265002RB
3M5320
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.179" (4.55mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
150226-5022-TB
150226-5022-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 26POS R/A 30GOLD
I roto i te taonga: 5353 pcs
Tikiake: 150226-5022-TB.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 26POS T/H 30GOLD