150222-6002-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150222-6002-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM BOARDMOUNT SOCKET 22 POSITIO
Ngā Rauemi: 1.150222-6002-RB.pdf2.150222-6002-RB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150222-6002-RB
Tau Wae 150222-6002-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM BOARDMOUNT SOCKET 22 POSITIO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5698 pcs Pepa Raraunga 1.150222-6002-RB.pdf2.150222-6002-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 00051111966785
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.177" (4.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.100" (2.54mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
150220-6002-TB
150220-6002-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 20POS 2MM SOCKET VERT PC MT
I roto i te taonga: 5435 pcs
Tikiake: 150220-6002-TB.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 3COND 22AWG GRAY 328.1'
I roto i te taonga: 303 pcs
Tikiake: 1502206.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 22POS SMD 30GOLD
I roto i te taonga: 5160 pcs
Tikiake: 150222-2020-TB.pdf
150222J630AA
150222J630AA
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 2200PF 5% 630VDC AXIAL
Tikiake: 150222J630AA.pdf
150222K1000CB
150222K1000CB
Whakaahuatanga: CAP FILM 2200PF 10% 1KVDC AXIAL
Tikiake: 150222K1000CB.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM