150214-2000-TH-WB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150214-2000-TH-WB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2MM 14POS SMD 15GOLD
Ngā Rauemi: 1.150214-2000-TH-WB.pdf2.150214-2000-TH-WB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150214-2000-TH-WB
Tau Wae 150214-2000-TH-WB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 2MM 14POS SMD 15GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4975 pcs Pepa Raraunga 1.150214-2000-TH-WB.pdf2.150214-2000-TH-WB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.183" (4.65mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Ngā Hua e hāngai ana
150214-2020-RB
150214-2020-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 14 POSITIO
I roto i te taonga: 51068 pcs
Tikiake: 150214-2020-RB.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: DITTO TERMINAL POSITION ASSURANC
I roto i te taonga: 319053 pcs
Tikiake: 1502130008.pdf
RFQ
Tikiake: 1502130004.pdf
150214-5022-TB
150214-5022-TB
Kaihanga: 3M
Tikiake: 150214-5022-TB.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 14POS T/H 30GOLD
Tikiake: 150214-6002-TB.pdf
150214-2000-TH
150214-2000-TH
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 14POS SMD 15GOLD
Tikiake: 150214-2000-TH.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 14POS T/H 15GOLD
Tikiake: 150214-6002-TH.pdf
Whakaahuatanga: CONN 14POS 2MM SOCKET VERT PC MT