150212-2000-RB-WB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150212-2000-RB-WB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM BOARDMOUNT SOCKET 12 POSITIO
Ngā Rauemi: 1.150212-2000-RB-WB.pdf2.150212-2000-RB-WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150212-2000-RB-WB
Tau Wae 150212-2000-RB-WB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM BOARDMOUNT SOCKET 12 POSITIO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64115 pcs Pepa Raraunga 1.150212-2000-RB-WB.pdf2.150212-2000-RB-WB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00051119919615
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.183" (4.65mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Ngā Hua e hāngai ana
150212-6002-RB
150212-6002-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 12POS 2MM SOCKET VERT PC MT
I roto i te taonga: 80471 pcs
Tikiake: 150212-6002-RB.pdf
RFQ
Kaihanga: HARTING
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 40POS .031
I roto i te taonga: 18323 pcs
Tikiake: 15021004601040.pdf
RFQ
150212-2020-TB
150212-2020-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 12POS SMD 30GOLD
Tikiake: 150212-2020-TB.pdf
Kaihanga: HARTING
Tikiake:
150212-2000-TB-WB
150212-2000-TB-WB
Tikiake: 150212-2000-TB-WB.pdf
Tikiake: 150212-2000-TB.pdf
150212-2020-RB-WB
150212-2020-RB-WB
Whakaahuatanga: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 12 POSITIO
Tikiake: 150212-2020-RB-WB.pdf
Whakaahuatanga: CONN 12POS 2MM SOCKET STR PC SMD
Tikiake: 150212-2020-RB.pdf
Whakaahuatanga: MICRO CARD EDGE 100PIN CONNECTOR
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM
Tikiake: 15021004601333.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel