150210-2000-RB-WB
3M3M
150210-2000-RB-WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150210-2000-RB-WB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 10POS 2MM SOCKET STR PC SMD
Ngā Rauemi: 1.150210-2000-RB-WB.pdf2.150210-2000-RB-WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1950 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150210-2000-RB-WB
Tau Wae 150210-2000-RB-WB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 10POS 2MM SOCKET STR PC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78685 pcs Pepa Raraunga 1.150210-2000-RB-WB.pdf2.150210-2000-RB-WB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1502
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00076308788957
1502102000RBWB
3M5306TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.183" (4.65mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
150210-2000-TB
150210-2000-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 10POS SMD 30GOLD
I roto i te taonga: 4273 pcs
Tikiake: 150210-2000-TB.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 8POS 2MM SOCKET VERT PC MT
I roto i te taonga: 5159 pcs
Tikiake: 150208-6002-TB.pdf
RFQ
150210-2020-TH
150210-2020-TH
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 2MM 10POS SMD 15GOLD