12X12-6-468MP
3M3M
12X12-6-468MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12X12-6-468MP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR CLEAR 12"X 12"
Ngā Rauemi: 12X12-6-468MP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12X12-6-468MP
Tau Wae 12X12-6-468MP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRNSFR CLEAR 12"X 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31370 pcs Pepa Raraunga 12X12-6-468MP.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi Attachment, High Temperature Applications
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Te matotoru - te awhi 0.0051" (5.1 mils, 0.130mm)
Te matotoru 0.0093" (9.3 mils, 0.236mm) Taerangi Tea -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa 468MP
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 12X126468MP
3M9720
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 12.00" (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant