12SQ-12-467MP
3M3M
12SQ-12-467MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12SQ-12-467MP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK
Ngā Rauemi: 12SQ-12-467MP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12SQ-12-467MP
Tau Wae 12SQ-12-467MP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3358 pcs Pepa Raraunga 12SQ-12-467MP.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi Attachment, High Temperature Applications
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Te matotoru - te awhi 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Te matotoru 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Taerangi Tea -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa 467MP
Ētahi Ingoa 12SQ-12-467MP-ND
3M155980
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 12.00" (304.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Clear
Te peke, Te kawe Polycoated Kraft Liner Tuhinga Acrylic, 200MP
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12SM4-T
12SM4-T
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V