12-5-5559I
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12-5-5559I
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE INDICATOR WHITE 12"X 5YDS
Ngā Rauemi: 12-5-5559I.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 302 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12-5-5559I
Tau Wae 12-5-5559I Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 302 pcs Pepa Raraunga 12-5-5559I.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Taerangi Tea -40°F ~ 149°F (-40°C ~ 65°C)
Tape Tape Indicator Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 5559I
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae White
Te peke, Te kawe Paper Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLACK 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 320 pcs
Tikiake: 12-5-5952.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING AMBER 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 481 pcs
Tikiake:
RFQ
I roto i te taonga: 300 pcs
Tikiake: 12-5-5962.pdf
Whakaahuatanga: TAPE FILM AMBER 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 378 pcs
Whakaahuatanga: TAPE INDICATOR WHITE 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 259 pcs
I roto i te taonga: 297 pcs
Whakaahuatanga: TAPE PHOTOGRAPHIC RED 1/2"X 5YDS
I roto i te taonga: 1634 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: TAPE FILM CLEAR 1/2"X 5YDS
I roto i te taonga: 3431 pcs
Whakaahuatanga: TAPE FILM GRAY 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 335 pcs
Whakaahuatanga: TAPE MASKING BROWN 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 516 pcs
I roto i te taonga: 170 pcs
I roto i te taonga: 347 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel