12-5-4496B
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12-5-4496B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 12"X 5YDS
Ngā Rauemi: 12-5-4496B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12-5-4496B
Tau Wae 12-5-4496B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1139 pcs Pepa Raraunga 12-5-4496B.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi Holding, Joining, Mounting
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm) 1/16" Taerangi Tea -