12-5-4432B
3M (TC)3M (TC)
3M (TC)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12-5-4432B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE FOAM DBL COAT VINYL 12"X5YD
Ngā Rauemi: 12-5-4432B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12-5-4432B
Tau Wae 12-5-4432B Kaihanga 3M (TC)
He Rahinga Kei te wātea 4584 pcs Pepa Raraunga 12-5-4432B.pdf
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru 0.031" (31 mils, 0.787mm) 1/32"
Te Resistivity Tema PVC (Poly Vinyl Chloride) Tape Tape - Max -
Tape Tape - Tae Kei roto Double Coated, Double Sided
Te whakangungu 15' (4.6m) 5 yds Raupapa 4432B
Rahi Mata Acrylic, 430 RoHS Tūnga Roll
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mea Maama 12.00" (304.80mm) 1'
Waehanga Kaihanga 12-5-4432B Whakaahuatanga TAPE FOAM DBL COAT VINYL 12"X5YD
Tae Black Momo Tae General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12-5-4416B
12-5-4416B
Kaihanga: 3M (TC)
Whakaahuatanga: TAPE FOAM DBL COAT VINYL 12"X5YD
I roto i te taonga: 4430 pcs
Tikiake: 12-5-4416B.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 2876 pcs
Tikiake: 12-5-4380.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M (TC)
Tikiake: 12-5-4408B.pdf
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLACK 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 813 pcs
Tikiake: 12-5-438.pdf
12-5-4462W
12-5-4462W
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHITE 12"X 5YDS
Tikiake: 12-5-4462W.pdf
Tikiake: 12-5-4432W.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel