12-5-4056B
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12-5-4056B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 12"X 5YDS
Ngā Rauemi: 12-5-4056B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 412 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 412 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12-5-4056B
Tau Wae 12-5-4056B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 412 pcs Pepa Raraunga 12-5-4056B.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi Holding, Joining, Mounting
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm) 1/16" Taerangi Tea 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 4056
Packaging Roll Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyurethane Foam Tuhinga Acrylic, 100
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12-5-4026W
12-5-4026W
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED NATURAL 12"X 5YD
I roto i te taonga: 516 pcs
Tikiake: 12-5-4026W.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 589 pcs
Tikiake: 12-5-4016W.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: TAPE LEAD FOIL SILVER 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 327 pcs
Tikiake: 12-5-420.pdf
I roto i te taonga: 452 pcs
Tikiake: 12-5-421.pdf
I roto i te taonga: 163 pcs
I roto i te taonga: 889 pcs
I roto i te taonga: 516 pcs
I roto i te taonga: 1295 pcs
12-5-4052B
12-5-4052B
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLACK 12"X 5YDS
I roto i te taonga: 493 pcs
Tikiake: 12-5-4052B.pdf
I roto i te taonga: 351 pcs
I roto i te taonga: 1078 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel