11-5-4496B
Hua Hua
Tau Wae: 11-5-4496B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 11"X 5YDS
Ngā Rauemi: 11-5-4496B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 11-5-4496B
Tau Wae 11-5-4496B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1553 pcs Pepa Raraunga 11-5-4496B.pdf
Whānui 11.00" (279.40mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 158°F (70°C) Max